بروشور

چاپ انواع بروشور ارزان

آیا می دانید چند نوع سفارش بروشور داریم

سفارش بروشور می تواند به صورت و حالت های مختلفی باشد که در این مقاله به آنها می پردازیم.بروشورها برای کسب کارهایی که نیاز به توضیح و معرفی بیشتر خود هستند مناسب است و فضای کافی را در اختیار آنها قرار می دهد.ما در مقاله های قبلی در مورد نقش کلیدی بروشور در کسب و کارها، نمونه طراحی بروشور، هدف از چاپ بروشور صحبت کرده ایم.

چاپ بروشور رزومه

این نوع چاپ بروشور داستان کسب وکار شما را می گوید، شخصیت تجاری تان را انتقال می دهد و پیشنهاد شما را از رقبای تان متمایز می سازد، به ویژه اگر در حال مارکتینگ برای کسب وکار خدماتی (مانند وکالت یا خدمات مالی یا خدمات مشاوره ای) یا کسب وکاری باشید که محصولات ویژه ارائه می دهد. این نوع سفارش بروشور از لحاظ تولید در میان انواع بسیار ثیمت بسیار زیادی دارد. یک برنامه ریز مالی ممکن است برگه ارزش خالص دارایی های شرکت را در آن بگنجاند؛ سازنده  مسکن می تواند فهرستی در آن قرار دهد که به مشتری بگوید چطور از بودجه  ساخت مسکن خود بیشترین سود را ببرد. با چاپ این بروشور به مشتری می گویید به چه دلیل باید بروشور را نگه دارد و بعدا به آن مراجعه کند.

بروشور توضیح محصول

دربردارنده  پیشنهاد خاص کسب وکار شما به مشتری است. چاپ بروشور زمانی اهمیت می یابد که لازم باشد مشتری برای خرید محصولات بیشتر فکر کند، مثل محصولاتی که ارزش یا قیمت زیادی دارند یا محصولاتی که مشتری قبل از خرید آن به مقایسه  قیمت و موارد فنی آن با دیگر محصولات مشابه می پردازد.

 

بروشور توضیح محصول

چاپ بروشور مقایسه ای

شامل برگه ها یا بروشورهایی می شود که همگی طراحی یکسانی دارند. این قالب به شما اجازه می دهد بسته به نوع برداشتی که می خواهید مشتری از محصول شما داشته باشد، برگه های حاوی اطلاعات را به آسانی به روز کنید. اگر کسب وکار شما مجموعه ای از محصولات را به مشتری پیشنهاد می دهد که می توان آن را روی صفحات گوناگون مارکتینگ نمایش داد یا اگر فهرست قیمت ها یا سایر ویژگی های محصولات تان دائما تغییر می کنند یا اگر مشتریان شما نیازها و علایق گوناگون دارند، روش بی نظیری برای شماست. اینکه شما می توانید محصولات خود را به مقایسه بپردازید.

چاپ بروشورهای کوچک و کاربردی

چاپ این نوع بروشورها از این بابت مهم هستند که در ریف بروشورهای کوچک قرار می گیرند.برخی از این بروشور ها تک برگ هستند که برای نشان دادن تخفیفات ، حراج رویداد جز محصولات چاپی کم قیمت قرار می گیرند .کسب و کارها کوچک چاپ بروشورها را جدی می گیرند.

سفارش بروشورهای کوچک و کاربردی

بروشورهای چند صفحه ای

چاپ بروشورهای چند صفحه ای شبیه کاتالوگ می باشند ولی از کیفیت پایین تری دارند و چون مقرون به صرفه می باشند کسب وکارها از آنها استقبال می کنند. سفارش بروشورهای چند صفحه ای به صورتی است که گاهی اوقات به وسیله منگه به هم متصل می شوند.بروشور چند صفحه مناسب برای نقشه و تبلیغاتی است که توضیحات زیادی دارند از این نوع بروشور استفاده می کنند.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =