بروشور

روند طراحی بروشور منحصر بفرد

روند طراحی بروشور منحصر بفرد

آشنایی با روند طراحی بروشور منحصر بفرد و به کارگیری آن در کسب و کار یک ابزار بازاریابی مناسب و مطمئن است. طراحی بروشور بر خلاف تبلیغات بازاریابی دیجیتال که تنها چند ثانیه قابل مشاهده اند و به محض کلیک کردن و از صفحه خارج شدن فراموش می‌شوند، یک راه موثر برای حفظ نام شرکت شما در ذهن مشتریان بالقوه است. با در نظر داشتن دلایل عمده چاپ بروشور، بروشورهای چاپی شواهدی ملموس از محصول یا خدمات شرکت شما ارائه میدهند که مشتریان می توانند به آنها مراجعه کرده و از مزایای بروشورها استفاده کنند. به طور کلی کاتالوگ و بروشور فرصتی برای شرکت ها برای نشان دادن شخصیت منحصر به فرد و نام تجاری خود هستند. حتی در صنایع مشابه، طرح ها می توانند در رنگ و نحوه ارائه متفاوت باشند و بسته به تصویر مورد نظر یک کسب و کار به تصویر کشیده شوند. تنها قواعد قانونی برای ایجاد بروشور عبارتند از: اطلاعات کافی و حفظ نام تجاری با در نظر داشتن وجه بازاریابی شما. خلاقیت در عین سادگی و طراحی بروشور منحصر به فرد با نام و اعتبارتان.

شناسایی هدف در طراحی بروشور

قبل از شروع به طراحی هدف خود بشناسید. هنگامی که شما در مورد چگونگی طراحی کاتالوگ و بروشور فکر میکنید، با پرسیدن این سوال از مشتریان شروع کنید که چرا آنها نیاز به یک بروشور دارند. سپس از آنها بخواهید اهداف خود را تعریف کنند. بعضی اوقات آنها فقط به این دلیل که آخرین بروشور آنها به درستی عمل نکرده و نتیجه دلخواه را نداشته بروشور جدید می خواهند. اگر آنها خلاصه ای برای شما آورده اند، یک گام به عقب بر گردیم و به طور دقیق آنچه که در تلاش برای رسیدن به آن هستند، نگاه کنید.

شناسایی هدف در طراحی بروشور

فونت های محدود در طراحی بروشور

فونت های خود را محدود کنید. وقتی فكر میکنید چگونه یک بروشور طراحی كنید، فونت های زیادی نیاز ندارید. فقط یک عنوان، زیر عنوان و فونت مناسب برای متن بروشور. اما ما تمام وقت آن را می بینیم: مردم فکر می کنند که باید فونتی برای سرصفحه پیدا کنند که هیچ کس قبلا آن را ندیده است. مشتریان معمولا از فونتی پیروی می کنند که دارای هویت سازمانی مشخص و پیش از این استفاده شده باشد.

بیان ساده در طراحی بروشور

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه یک بروشور برجسته و تاثیرگذار ایجاد کنید از بیان ساده برای نوشتن نسخه بروشور خود استفاده کنید. گاهی اوقات ایده های ساده بهترین راه کار برای جذابیت هستند. اگر یک مشتری تصمیم داشته باشد از تعداد زیادی تصویر برای یک طراحی و نقطه نظر خاص دست یابد، احتمالا بهتر است قید تصاویر و عناصر اضافی را بزند. راه حل ممکن استفاده از بیان دقیق تایپوگرافی به جای تصاویر باشد، و بیانیه ای حقیقی درباره آنچه که می خواهید بگوید.

بیان ساده در طراحی بروشور

قالب های گوناگون بروشور برای تاثیر گذاری

سعی کنید با استفاده از اشکال جغرافیایی یا هندسی و استفاده خاص از رنگ ها برای ایجاد طرحی اثر گذار استفاده کنید. اشکالی که با استفاده از رنگ های متضاد در برابر پس زمینه می توانند طراحی شما را برجسته و به یک نقطه قابل توجه در بروشور شما تبدیل کنند. در حالی که در مورد اشکال، شما می توانید سعی کنید یک بروشور طراحی کنید که مستطیل یا مربع شکل نیست. همچنین ایده ای در مورد طراحی بروشور دایره ای یا مثلث خوب باشد؟ از تاثیر برش های خاص و دایکات نیز میتوانید در طراحی بروشور خود و ایجاد جذابیت ظاهری استفاده کنید.

همکاران ما در گروه طراحی، چاپ و تبلیغات فدک با سابقه دیرینه در زمینه طراحی و چاپ محصولات چاپی، کاتالوگ و بروشور، پوستر و تراکت و غیره با در نظر داشتن این اهداف و کارکرد ها در روند طراحی بروشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =