کارت ویزیت

5 دلیل که نشان می دهد کارت ویزیت ها هنوز اهمیت دارند

5 دلیل که نشان می دهد کارت ویزیت ها هنوز اهمیت دارند

شاید فکر کنید از آنجایی که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند کارت ویزیت ها اهمیت و تاثیرشان را از دست داده اند اما بر خلاف این تصور همچنان کارت ویزیت ها برای تمام کسب و کارها ضروری هستند. قابل لمس بودن، آنها را برای صاحبان کسب و کارها که علاقه زیادی به ارتباط های شخصی دارند تبدیل به آیتم های مفید و محبوبی کرده است. همچنین ملموس بودن آن ها همراه با یک طراحی خلاقانه باعث میشود مشتری ها شما را در خاطر بسپارند و اهمیت کارت ویزیت ها را در کنار تراکت، کاتالوگ و بروشور نزد همگان پر رنگ‌تر کند. ما در این مقاله قصد داریم 5 دلیل عمده که نشان میدهد کارت ویزیت ها هنوز هم در کسب و کار و تجارت اهمیت دارند برای شما عنوان کنیم.

مبادله اطلاعات تماس توسط کارت ویزیت

برقراری ارتباط واقعی در شبکه کسب و کار و بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مطمئنا، ارسال متن توسط ایمیل همراه با اطلاعات تماس شما کار بسیار راحت تری است، اما هیچ خاطره قابل توجهی از برخورد یا رو یارویی با مخاطب ایجاد نمیکند. شما به راحتی میتوانید اطلاعات مهم تماس را از کارت ویزیت به تلفن همراه خود انتقال دهید. تعاملات چهره به چهره باعث میشوند که چگونه روابط واقعی خود را بسازید.

مبادله اطلاعات تماس توسط کارت ویزیت

 کارت ویزیت ابزار موثر بازاریابی

بازاریابی با رسانه های دیجیتال هم چون ایمیل ابزاری عالی است، اما چیزی به سادگی و بهتر از یک جلسه اختصاصی شخصی همراه با تبادل کارت کسب و کار نیست. شما میتوانید در هر زمان با یک پتانسیل روبرو شوید. در کنفرانس های شغلی و حرفه ای، فرودگاه ها و در هر موقعیت داشتن یک دسته از کارت ویزیت خود در کیف پولتان، یک راه موثر برای از حفظ موقعیت و معرفی کسب و کار خواهد بود. کارت ویزیت ها به صورت بصری هویت کسب و کار شما را نشان می دهند و به کسب و کارتان چهره ای میبخشند که در یاد مخاطب میماند. اینکه شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید در صورت طراحی درست و موثر، پیام برند کسب و کار و ارزش هایتان را القا می کند و در نگرش مخاطبان نسبت به شما تغییرات مثبتی  ایجاد می کند. در واقع کارت ویزیت ها برند شما را شناخته شده میکنند و مشتری های علاقمند را که آماده خریدند به مشتری‌های واقعی تبدیل میکنند.

کارت ویزیت سبب افزایش اعتبار در بازار

یک کارت ویزیت یا کارت بازرگانی که حاوی اطلاعات ملموس برای مخاطبان است و نمایه شما را به صورت مناسب نشان میدهد اعتبار شما را در اذهان افزایش میدهد و نشان دهنده مشروعیت شما و تصویر حرفه ای از کسب و کار شما نیز هست. کارت کسب و کار به شما در اثبات تعهد و غرور در ارائه آنچه انجام می دهید کمک میکند. یک تاکسی سرویس که اطلاعات مخاطباش را ثبت و دسترسی را برای آنان آسان میکند یا یک وکیل که جزئیات حرفه خود را به مشتری ارائه میدهد هر دو نزد مخاطب دارای اعتبار هستند و با طراحی و ارائه کارت کسب و کار خوب این حس را منتقل و اعتبار ایجاد میکند. شما همچنین باید این واقعیت که افراد دیگر نیز ممکن است مشتری آینده شما باشند را به یاد داشته باشید اینگونه احساس آمادگی و جدیت خود را همراه با نام تان در ذهن مخاطب و مشتری های بلقوه تان منتقل میکنید.

کارت ویزیت سبب افزایش اعتبار در بازار

کارت ویزیت اولین تصور برند

هنگامی که شما با فردی که یک مشتری بالقوه عالی است ملاقات میکنید نهایتاً در لحظه عضیمت با ارائه کارت ویزیت خود به صورتی خلاق و هوشمندانه میتوانید راهی برای ادامه حضور و ایجاد ارتباط و تصوری پایدار ایجاد کنید. لحظه ای که ناگزیر گفتگوها پایان میابد کارت ویزیت شما حداقل برای مدت کوتاهی همراه مخاطب خواهد ماند. ایجاد این احساس خوب اولیه توسط کارت ویزیت منحصر به فرد باعث خواهد شد گفتگو و ارتباط برقرار باشد و حتی افزایش پیدا کند.

کارت ویزیت راهنمای کسب و کار شما

کارت ویزیت ها در مورد رهبری کسب و کار شما صحبت میکنند. یک کارت کسب و کار چیزی فراتر از اطلاعات تماس است و ابزاری ست که واسطه و معرف شما به مخاطب است و نحوه ارائه و دامنه کاری شما را مشخص و راهنمای مسیر بازاریابی شما نیز هست. هنگامی که با مشتری بالقوه روبرو می شوید، فقط با یک شخص یا مخاطب مواجه نیستید بلکه به واسطه شبکه اجتماع و افراد با دامنه وسیع تری از افراد مواجهید که منجر به معرفی کسب و کار بیشتر برای شما میشود. همچنین کارت های کسب و کار نشان می دهد که شما در تجارت خود مستعد هستید.

اگر شما هم با وجود تکنولوژی پیشرفته در خدمات و ابزارهای بازاریابی دیجیتال و غیره به اهمیت و ضرورت چاپ کارت ویزیت باور دارید و آن را رسانه مورد استفاده ای میدانید و نیاز به کارت ویزیت در کسب و کار خود را ضروری میدانید با همکاران ما در شرکت تخصصی طراحی، چاپ و تبلیغات فدک در تماس باشید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =