کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت چگونه فروش شما را افزایش می دهد؟

چاپ کارت ویزیت چگونه فروش شما را افزایش می دهد؟

اشتباهی که اکثرا کارفرما ها در زمان راه اندازی یک کسب کار انجام می دهند اهمیت ندادن به موضوع طراحی و تبلیغات چاپی است. مسئله ای که اگر به درستی انجام شود می تواند تاثیر بسزایی بر فروش شما بگذارد. از طراحی لوگو مجموعه تا طراحی و چاپ کارت ویزیت، چاپ تراکت های تبلیغاتی، بیلبوردهای تبلیغاتی، بسته‌بندی محصولات و غیره از نکات مهمی است که به صورت ناخودآگاه بر ذهنیت مشتری و فروش شما تاثیر خواهد گذاشت. در اینجا به عواملی که در کارت ویزیت فروش شما را افزایش می‌دهند اشاره میکنیم. همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر به مقاله تاثیر چاپ کارت ویزیت در ایجاد فرصت بازاریابی نیز مراجعه نمایید

اطلاعات مهم کارت ویزیت

از موارد مهم و اساسی در طراحی کارت ویزیت ذکر اطلاعات مهم شامل نام و لوگو شرکت و در صورت داشتن شعار سازمان یا کسب و کارتان است. مخاطبان شما باید در مواجهه با کارت ویزیت از زمینه شغلی و حرفه شما مطلع شوند شوند. اطلاعات تماس نیز شامل شماره تلفن، آدرس، و ایمیل کاری و یا شخصی باید به درستی و دقت انجام شود. با توجه به فضای محدود کارت ویزیت قرار دادن ایمیل آدرس و وب سایت شرکت تان باعث میشود مخاطبان برای برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت و آدرس قید شده مراجعه کنند. در نهایت انتخاب شعار تبلیغاتی کوتاه و ریتمیک مناسب به معرفی ماندگار محصول یا برند تان می انجامد.اطلاعات مهم کارت ویزیت

استفاده از شبکه های اجتماعی در کارت ویزیت

با توجه به مقضی زمانه و این که کارت ویزیت ها عامل مهم برقراری ارتباط مخاطب با شرکت یا کسب و کارت مربوطه است باید علاوه بر دارا بودن اطلاعات تماس مانند وب سایت، شماره تلفن، ایمیل، آدرس و فکس، اطلاعات شبکه های اجتماعی را نیز در کارت ویزیت قید کنید. البته نه به معنای  اینکه تمام شبکه های اجتماعی را عنوان کنید بلکه تنها شبکه‌های اجتماعی که مخاطبان بیشتری دارد مد نظر قرار دهید و در آن ها حضور فعال داشته باشید و تعامل با مشتریانتان را همواره حفظ کنید. ارائه تخفیف، اعلام آفرها و نیوکالکشن، پیشنهادات ویژه مشتریان را تشویق و ترغیب به دنبال کردن شما و حفظ بازار کارتان میکند.

استفاده از کیو آر کد در کارت ویزیت

اگر دارای کسب و کار و تجارت مهم و پر اهمیتی هستید و محدودیت در فضای کارت ویزیت برای معرفی برند و فعالیتتان کافی نیست با استفاده از کیو آر کد (QR code) مخاطبان را به منبع و مرجع کامل تر و سایت شرکت و بیزنس تان هدایت کنید. در مشاغلی که مرتبط با فناوری هستند، کیو آر کدها می‌توانند راهی عالی برای هدایت افراد به منبع اطلاعات و صفحات آنلاین و مهم باشند که روی کارت ویزیت قرار نمی‌گیرند. کیو آر کد مقداری از فضای کارت شما را اشغال می‌کند، ترکیب بندی خود را طوری انتخاب کنید که باعث بهم ریختگی کارت ویزیت نشود.

استفاده از کیو آر کد در کارت ویزیت

کاربرد جانبی کارت ویزیت

اغلب افراد یا سازمان ها کارت ویزیت‌های یک رو دارند که پشت کارت ویزیت شان سفید و بدون استفاده میماند، برای اینکه کارت ویزیت‌تان عمر بیشتری پیدا کند و مشتری برای مدت بیشتری آن را نگه داری کند می‌توانید اطلاعات مفید یا یک کاربرد که مشتریان به دنبال آن هستند را به کارت خود اضافه کنید. در هر کسب و کاری جذابیت هایی برای مشتریان و مخاطبانش وجود دارد که با توسل به این ایده می توان کارت ویزیت هایی طراحی کرد که برای مشتری جذاب باشد و یا امکان استفاده‌ی جانبی هم داشته باشند و کارت ویزیت شما را برای مدت بیشتری نزد خود نگه دارد. در این صورت هر بار که مشتری شما کارت ویزیتتان را ببیند پیام بازریابی تان را مجددا به آنها منتقل کرده‌اید.

هم اکنون می‌توانید برای سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت خود با همکاران ما در شرکت تخصصی طراحی، چاپ و تبلیغات فدک در تماس باشید تا شاهد تاثیر چاپ کارت ویزیت موفق خود بر روی کسب و کارتان باشید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =