کارت ویزیت

تاثیر روکش‌ مات و براق بر روی کارت ویزیت

تاثیر روکش‌ مات و براق بر روی کارت ویزیت

مهم است که بدانیم چطور به طور موثر از قابلیت‌های چاپی برای بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنیم. هنگامی که کسی کارت ویزیت خود را به شما می‌دهد، فقط اطلاعات تماس خود را به شما نمی‌دهد بلکه در واقع تجربه تجاری خود را به شما منتقل می‌کند. و هنگامی که بحث انتخاب مواد چاپی پیش می‌آید تفاوت میان روکش مات و براق در کارت ویزیت پیش می‌آید در حالی که این موضوع به طور عمده در اولویت قرار دارد. در اینجا برخی از جوانب مثبت و منفی روکش مات و براق کارت ویزیت ها را مرور می‌کنیم.

تاثیر روکش کارت ویزیت بر کسب و کار

مشتریان شما کیفیت بازاریابی شما را با کیفیت محصولات و خدمات برابر می‌دانند، بنابراین اگر یک کسب و کار موفق با کیفیت بالا دارید پیشنهاد می‌شود که برای ارائه و معرفی آن، کار چاپی خود را با کیفیت بالا ارائه کنید. در این صورت محصولات با کیفیت و خدمات بالا به مشتری ارائه می‌دهید و به این شیوه بر تصمیمات خریدار نیز تاثیر میگذارید. تصور کنید که دو کارت پستال از دو شرکت رقیب دریافت می‌کنید، با پیشنهاد و طراحی مشابه. کارت پستال یکی از شرکت‌ها نازک با رنگ‌هایی خشن و بی روح هستند و جوهرها راحت خراشیده می‌شوند. کارت پستال شرکت دیگر با کاغذی ضخیم‌تر و با مقاومت بیشتر و رنگ‌های درخشان‌ است و جوهر بی عیب است. اکثر مردم شرکت دوم را انتخاب می کنند، زیرا کارت پستال برتر را ارسال می‌کند. این یک پاسخ روانشناختی به مواد بازاریابی با کیفیت است که اغلب ناخودآگاه است.

روکش مات کارت ویزیت‌

روکش مات یک راه عالی برای مدرن و تمیز به نظر رسیدن کارت‌ ویزیت‌های شما است. روکش‌های مات نگاه خوب و صافی که با طرح‌ها و پالت رنگ تسخیر شده‌اند ارائه می‌دهند همچنین بر روی طرح‌ها و پالت‌های رنگی مینیمال هم عالی کار می‌کند. داشتن یک پوشش مات هر انعکاس نور را از بین می‌برد و اغلب پاکیزه‌تر به‌نظر می‌رسد زیرا اثر انگشت را بعد از اینکه کسی آن را لمس کرد، نشان نمی‌دهد. اگر دوست دارید هنگامی که کارت خود را به مخاطبانتان می‌دهید روی آن یادداشتی بنویسید، روکش مات سطح بهتری فراهم می‌کند. شما باید مبلغ بیشتری برای کیفیت بالایی، پوشش مات پرداخت کنید. علاوه بر این خواندن متن بر روی کارت‌های کسب و کار براق به دلیل روکش براق و منعکس کننده مشکلاتی را ایجاد می‌کند. این متن شامل عنوان شغل، ایمیل و شماره تلفن شما در کارت کسب و کار است. کارت‌های کسب و کار مات اغلب قابلیت خواندن بهتری در برابر کارت‌های کسب و کار براق دارند. روکش مات گاهی مانند یک پوشش خسته کننده بدون درخشش به‌نظر می‌رسد با این حال یک گزینه عالی برای القا کردن احساسی کلاسیک است و برای طرح‌های با متن سنگین مناسب است. از نمونه‌های موفق و پر طرفدار روکش‌های مات در کرت ویزیت می‌توان به کارت ویزیت لمینت مات اشاره کرد.

روکش مات کارت ویزیت‌

روکش براق کارت ویزیت‌

کارت ویزیت‌های براق برای وقتی که می‌خواهید رنگ‌هایی پاپ و شارپ داشته باشید و یا در مواقعی که از عکس در کارت ویزیت استفاده می‌کنید عالی هستند. و در پایان اگر یک روکش براق با کیفیت بالا استفاده کنید کارت‌های شما را بهتر از روکش مات محافظت می‌کند. از نمونه‌های پر طرفدار و جذاب این نمونه می‌توان به کارت‌ ویزیت لمینت براق اشاره کرد، این کارتها اگر ضعیف طراحی شده باشند رنگ و رو رفته و کهنه به نظر میرسند. برای تصمیم‌گیری بر روی یک نگاهی که تعادلی مثبت برای کسب و کار شما است از خودتان بپرسید کارت ویزیت شما چه کاری انجام می‌دهد. روکش مات کارت ویزیت یک راه حل عالی برای یک نگاه با کیفیت بالا و مدرن و مینیمال است است، در حالی که روکش‌های براق برای کارت ویزیتهای پر جنب و جوش و پاپ مناسب است.

روکش براق کارت ویزیت‌

هرچند شما کارت‌هایی از میان روکش مات و براق را انتخاب کنید مهمترین نکته این است که کارت‌های شما همیشه باید حاوی نام تجاری، آدرس وب‌سایت و سایر موارد بازاریابی و اطلاعات تماس و طراحی که با فعالیت‌های شما هماهنگ و مطابق است باشد. هدف این است که کارت‌های کسب و کار شما با نام تجاری زیبا، عملی و تاثیرگذار باشد. به طور کلی کارت ویزیت های با روکش براق تمایل به کیفیت بهتر و محافظت بیشتری نسبت به روکش مات کارت ویزیت دارند.

در صورت آگاهی از انتخاب کارت مورد نظر خود در میان روکش‌های مات و براق می‌توانید سفارش و انتخاب طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به همکاران ما در شرکت طراحی، چاپ و تبلیغات فدک بسپارید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =