کارت ویزیت

چقدر به طراحی کارت ویزیت خود اهمیت میدهید؟

اهمیت طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، ابزاری ست که ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راه‌های تماس با شما ارائه می‌شود. هرچند کارت ویزیت به طور مستقیم برای تبلیغات و بازاریابی شما استفاده نمی‌شود و چنان وظیفه‌ای نیز بر عهده ندارد اما می‌توان گفت در اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع قابل ارائه می‌باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را بر عهده دارد.

اهمیت و کاربرد بیزینس کارت

کارت ویزیت معرف شما و هویت شرکت شماست. طراحی یک کارت ویزیت موثر نکته‌ای است که امروزه بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند. در حالی‌که کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که شما باید به عنوان یک مدیر و یا بازاریاب حرفه‌ای به آن توجه کنید. تحقیقات نشان داده است که یک کارت ویزیت موثر می‌تواند به صورت غیر مستقیم احساسات و تفکرات مثبتی را نسبت به شما و سازمان شما به مشتری انتقال دهد. شما از کارت ویزیت خود برای در ارتباط بودن با افراد و مشتریان جدید و همچنین مشتریان قدیمی‌تان استفاده می‌کنید. پس از شما می‌خواهم که به طراحی کارت ویزیت خود اهمیت دهید و آن را نادیده نگیرید.

اهمیت و کاربرد بیزینس کارتاگر کارت ویزیت‌ها را را از لحاظ شکل و جنس ظاهر بررسی کنیم می‌توانیم در دو گروه کلی کارت ویزیت‌های معمولی و کارت ویزیت‌های فانتزی تقسیم‌بندی کنیم

کارت ویزیت‌های معمولی

سری معمولی این محصولات شامل کارت ویزیت‌هایی با سایزهای ۸۵*۴۸ mm می‌باشند، به علت اینکه دارای کمترین خدمات پس از چاپ و همچنین برش می‌باشند از نظر هزینه و مبلغ بسیار ارزان‌تر از سری‌های فانتزی این محصولات هستند. سری کارت ویزیت‌های معمولی دارای ۲ سرعت چاپ فوری و معمولی هستند. کارت ویزیت‌های معمولی شامل: گلاسه، سلفون براق، سلفون مات، سلفون مات مخملی، کتان امباس، کتان آلمان، سوسماری، لیبل یووی، در سایزهای ۸۵* ۴۸.

کارت ویزیت‌های فانتزی

سری فرم‌های فانتزی کارت ویزیت همانطور که از اسم آن مشخص است دارای خدمات خاص نسبت به کارت ویزیت‌های معمولی هستند. اکثریت این فرم‌ها را لمینت‌ها تشکیل می‌دهندکه یا لمینت‌های کاوری هستند مانند لمینت‌های مات و براق یا لمینت‌های چسبی هستند مانند لمینت برجسته‌ها، طلاکوب‌ها، مخملی‌ها (نوع لمینت شدن آن‌ها با لمینت‌های کاوری تفاوت دارد) لازم به ذکر است کلیه لمینت‌ها در این سری کارها دور گرد می‌شوند.

برش و فرم‌های هندسی در کارت ویزیت

غیر از لمینت‌ها فرم‌هایی وجود دارند که روی گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می‌شوند و بعد از اجرای خدمات پس از چاپ که معمولاً سلفون یا برجسته هستند با دستگاه پانچ CNC دور گرد می‌شوند که مزیت خاص این دورگردها نسبت به لمینت‌ها آن است که بدون تیغ دایکات می‌باشند و از لحاظ سوسه‌های تیغ دایکات می‌باشند و از لحاظ زیبایی دورگرد شدن بسیار کم خطا تر هستند؛ از این محصولات می‌توان از سلفون مات دورو گرد و سلفون مات دورو طلاکوب نام برد. فرم‌های مخملی، pvc آهنربایی و شیشه‌ای نیز جزء فرم‌های فانتزی محسوب می‌شود که هرکدام دارای خدمات و ویژگی‌های خاص خود هستند.

برش و فرم‌های هندسی در کارت ویزیت

همکاران ما در شرکت تخصصی طراحی، چاپ و تبلیغات فدک آماده خدمت رسانی و مشاوره در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت‌های سفارشی در فرم‌های متنوع به مشتریان عزیز هستند:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =